Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Spotkania duszpasterskie:

 

 1. Dzisiaj:

 

 

 1. Kontynuujemy nasze adwentowe przygotowanie do Uroczystości Bożego Narodzenia. Pomocą są tegoroczne Roraty w domu Królowej Maryi, na które zapraszam od poniedziałku do piątku na godz. 16:30 i w soboty na godz. 7:00.

 

 1. W zakrystii można zaopatrywać się

 

 1. Biuro parafialne:

 

 1. Caritas parafialna prosi o pomoc:

 

 1. W tym tygodniu okazja do Spowiedzi świętej przed Mszami świętymi oraz w sobotę od godz. 9:00 do 12:00 z przerwą od ok. 10:20 do 10:40 oraz od godz. 15:00 do 18:00 z przerwą od ok. 16:20 do 16:40. W Pierzchnie Spowiedź święta od godz. 16:00 do 17:00 oraz Msza święta o godz. 16:30 w intencji mieszkańców Pierzchna.

  

 1. Za tydzień:

 

 1. W zakrystii trwają zapisy na Parafialną Zabawę Karnawałową z zespołem muzycznym, która odbędzie się w sobotę 14 stycznia 2017 r.

 

 1. Wspólnie z parafią pw. Ducha Świętego w Antoninku zapraszamy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 27 marca do 3 kwietnia 2017r. Informacje i zapisy do 16 grudnia w zakrystii.

 

 1. Polecamy najnowszy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, KnC i Miesięcznik Parafialny.

 

 1. Odeszły do wieczności: śp. Krystyna Handkiewicz z Kórnika oraz śp. Teresa Nowaczyk z Kórnika pogrzeb odbyły się w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

  

Słowo Boże na umocnienie

 

Czy Ty jesteś Tym, który ma przyjść, czy też innego mamy oczekiwać? Jezus im odpowiedział: Idźcie i oznajmijcie Janowi to, co słyszycie i na co patrzycie: niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci doznają oczyszczenia, głusi słyszą, umarli zmartwychwstają, ubogim głosi się Ewangelię. A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi. 

Ewangelia według św. Mateusza