1. Kalendarz liturgiczny:
 • niedziela – Chrzest Pański

 

 1. Dzisiaj
 • Zapraszam na Mszę świętą o godz. 12:00 i koncert kolęd Parafialnego Chóru Festa Decoro z Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Poznaniu pod dyrekcją pani profesor Janiny Ucherek
 • Zbiórka do puszek na czekające nas prace w naszej parafii. BÓG zapłać
  za złożone ofiary.

 

 1. W sobotę zapraszam wszystkich na XVI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, który rozpocznie si e o godz. 14:00 w naszym kościele u Wszystkich Świętych.

 

 

 1. Za tydzień w niedzielę
 • na Mszy świętej o godz. 12:00 będziemy wspólnie kolędować z dziećmi z Domu Pomocy Społecznej św. Rocha w Poznaniu, który prowadzą siostry Serafitki. W domu parafialnym o godz. 15:00 odbędzie się kolędowy koncert wsparcia, na który zaprasza wszystkich chętnych Zespół Trzy Francuskie Kury oraz Zespół Bogu Bliscy. Proszę o dar modlitwy w intencji dzieci i Sióstr opiekujących się dziećmi, którym po Mszach świętych pospieszymy ze wsparciem materialnym.

 

 1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w poniedziałek od 16:00 do 17:30.

 

 1. Polecamy najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz styczniowy Miesięcznika Parafialnego.

 

 1. Zapraszam na dwudzieste urodziny Miesięcznika Parafialnego, które odbędą się w formie zabawy karnawałowej już w najbliższą sobotę 14 stycznia 2017r. Wszystkich zachęcam, aby jeszcze dzisiaj po Mszy świętej zapisać się i odebrać bilety w zakrystii.

 2. Plan odzwiedzin duszpasterskich dostępny jest tutaj [Link]

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo Boże na umocnienie

 A gdy Jezus został ochrzczony, natychmiast wyszedł z wody. A oto otworzyły Mu się niebiosa i ujrzał Ducha Bożego zstępującego jak gołębicę i przychodzącego na Niego. A głos z nieba mówił: Ten jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie.

 

Ewangelia według św. Mateusza