1. Kalendarz liturgiczny:
 • poniedziałek – św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy
 • piątek – św. Scholastyki
 • sobota – NMP z Lourdes

 

 1. Spotkanie dla młodzieży
 • kandydatów do Bierzmowania, młodzież ponadgimnazjalną i studentów zapraszam na Spotkanie Ewangelizacyjne face2face do Hali Sportowej Oaza, które odbędzie się 19 lutego od godz. 17:00. Wejściówki młodzież może pobierać w zakrystii lub poprzez stronę www.parafiawszystkich.pl
 1. W poniedziałek 6 lutego Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe o godz. 19:30.

 

 1. W piątek 10 lutego Krąg Biblijny prowadzony przez ks. profesora Janusza Nawrota w piątek o godz. 19:00 w domu parafialnym.

 

 1. Za tydzień zbiórka do puszek na czekające nas prace związane z naszą świątynią. Wszystkim darczyńcom z serca dziękujemy: Bóg zapłać za złożone ofiary.

 

 1. Biuro parafialne
 • czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w czwartek i w piątek od godz. 9:30-11:00
 • nieczynne we wtorek.

 

 1. Dziękuję wszystkim, którzy w miniony wtorek pomogli posprzątać nasz kościół.

 

 1. Polecam najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz lutowy Miesięcznik Parafialny.

 

 1. Nasza Parafia Wszystkich Świętych w Kórniku pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego organizuje w dniach 18 i 19 lutego 2017 roku Spotkanie Ewangelizacyjne Chodźcie do mnie, na które można zapisywać się w zakrystii lub poprzez stronę www.parafiawszystkich.pl. Wszystkie zarejestrowane dzieci oraz dorośli w dniu wydarzenia przed wejściem na halę otrzymają identyfikator upoważniający do udziału w spotkaniu.

 

  

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo Boże na umocnienie

 Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

 

Ewangelia według św. Mateusza