1. Spotkania duszpasterskie:
 • dla kandydatów do Bierzmowania z klas III gimnazjum dzisiaj w niedzielę o godz. 18:00 oraz w najbliższy piątek o godz. 17:30 w ramach formacji nabożeństwo drogi krzyżowej.

 

 1. Dzisiaj:
 • Kolejne spotkanie dla narzeczonych rozpoczynamy o godz. 18:00
 • zbiórka do puszek na prace w naszej parafii, wszystkim darczyńcom z serca dziękuję: Bóg zapłać za złożone ofiary

 

 1. Biuro parafialne czynne od godz. 16:00-17:30 w poniedziałek i we wtorek dla narzeczonych a w piątek od godz. 9:30-11:00. W czwartek biuro będzie nieczynne.

 

 1. W sobotę 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o godz. 7:00, 8:30, 10:30 i o godz. 18:00. Na dodatkowej Mszy o godz. 10:30 będziemy mogli włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego polegającej na 9. miesięcznym wsparciu modlitewnym dla dzieci poczętych i dla rodziców oczekujących na cud życia. Wszystkich zatroskanych o życie zapraszam.

 

 1. Caritas Parafialna prosi o pomoc w zbiórce żywności trwałej i środków czystości dla potrzebujących z naszej parafii. Tytki z darem naszych serc proszę dostarczać do Niedzieli Palmowej tj. 9 kwietnia do kosza wystawionego przy św. Antonim.

 

 1. Nabożeństwa wielkopostne
 • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30,
  z udziałem dzieci o godz. 16:30 a w kaplicy św. Stanisława o godz. 18:00
 • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 a bezpośrednio po nabożeństwie Msza święta. W kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie nabożeństwo po Mszy o 10:00.

 

 1. Polecam Przewodnik Katolicki i marcowy Miesięcznik Parafialny.

 

 1. W czasie Wielkiego Postu mamy wywiązać się z naszego parafialnego obowiązku na rzecz Caritas Archidiecezji Poznańskiej, Arcybiskupiego Seminarium Duchownego oraz na rzecz funkcjonowania instytucji centralnych Archidiecezji. Daninę Diecezjalną z ofiarami na nasz kościół proszę składać do wystawionych skarbon. Koperty z napisem: DOBROWOLNA DANINA KOŚCIELNA zostały wyłożone z tyłu kościoła i w kaplicy adoracji. Za wsparcie materialne wszystkim Dobrodziejom dziękuję.

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo Boże na umocnienie

Kiedy więc Samarytanie przybyli do Niego, prosili Go, aby u nich pozostał. Pozostał tam zatem dwa dni. I o wiele więcej ich uwierzyło na Jego słowo, a do tej kobiety mówili: Wierzymy już nie dzięki twemu opowiadaniu, na własne bowiem uszy usłyszeliśmy i jesteśmy przekonani, że On prawdziwie jest Zbawicielem świata.

Ewangelia według św. Jana