Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Dzisiaj

 

 1. Spotkanie dla pragnących pomóc w tegorocznej Parafiadzie w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00 w domu parafialnym.

 

 1. Biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek i we wtorek od 16:00 do 17:30, w piątek nieczynne.

 1. Jeszcze przez okres wielkanocny można przekazać Dobrowolną Daninę Kościelną z ofiarami na nasz kościół do skarbon lub podczas składki. Za przekazaną pomoc materialną BÓG zapłać.

 

 1. Nabożeństwa majowe od środy po wieczornej Mszy świętej o godz. 18:00 a w niedzielę i piątek z racji uroczystości po Mszy o godz. 12:00.

 

 1. W piątek obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte będą o godz. 7:30, 9:00, 10:00 (w Pierzchnie), 10:30, 12:00 i o godz. 20:30. Nie będzie Mszy o godz. 18:00.

 

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota:
 1. Proszę o modlitwę w intencji dzieci, które w najbliższą niedzielę na Mszy o godz. 12:00 przystąpią do I Komunii świętej.

 

 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz kwietniowy Miesięcznik Parafialny.

 

 1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności: śp. Elżbieta Pyzalska, pogrzeb we wtorek o godz. 10:00 oraz śp. Lucyna Bajońska-Urbowicz ze Skrzynek, pogrzeb we wtorek o godz. 11:30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś   

Jezus przyszedł mimo drzwi zamkniętych, stanął pośrodku i rzekł: ”Pokój wam!”. Następnie rzekł do Tomasza: ”Podnieś tutaj swój palec i zobacz moje ręce. Podnieś rękę i włóż ją do mego boku, i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym”. Tomasz Mu odpowiedział: ”Pan mój i Bóg mój!”   

Ewangelia według św. Jana