1. Kalendarz liturgiczny
  • poniedziałek – Objawienie Pańskie
  • niedziela – Chrzest Pański
  1. Dzisiaj w niedzielę dodatkowa Msza świętą dla przedszkolaków i dzieci młodszych o godz. 15:00.

 

  1. W poniedziałek 6 stycznia 2020 roku Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli
  • Msze święte o godz. 7:30, 9:00, 10:00 (Pierzchno), 10:30, 12:00, 18:00 i 19:30 z nabożeństwem o umocnienie duchowe. Po Koronce do Miłosierdzia Bożego o g. 15:00 zapraszam na spotkanie opłatkowe dla wszystkich zaangażowanych w grupy i wspólnoty w naszej Parafii
  • Zostanie poświęcone kadzidło i kreda, którą na drzwiach naszych mieszkań kreślimy litery C+M+B+2020. W kadzidło można zaopatrzyć się po Mszy świętej, a składane dobrowolne ofiary zostaną przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny oraz na pomoc dla sierocińca w Betlejem. Ofiarodawcom składam serdeczne: Bóg zapłać.
  • Orszak Trzech Króli (sami robimy korony i stroje) wejdzie uroczyście do kościoła na Mszę świętą o godz. 10:30, gromadzimy się o 10:15 przy krzyżu misyjnym. Po Mszy świętej zapraszam w imieniu organizatorów na wspólne kolędowanie z Królami. Przewidywane zakończenie ok. godz. 13:00
  • spotkanie dla pielgrzymów udających się do Meksyku w poniedziałek 6 stycznia 2020 po Mszy świętej o godz. 12:00

 

 

  1. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w piątek od g. 9:30 do 11:00.

 

 5. W miesiącu styczniu i lutym od poniedziałku do piątku nie będzie Mszy świętej o godz. 8:30 

 

  6. Zapowiadam

  • IV Ogólnopolskie Spotkanie Ewangelizacyjne w dniach 8 i 9 luty 2020 roku na Oazie w Kórniku oraz Ogólnopolskie Spotkanie dla młodzieży Face2Face, które odbędzie się w niedzielę 9 lutego 2020 roku. Zachęcam, aby zabrać ze sobą ulotki i podać je swoim znajomym i bliskim, bowiem liczba miejsc jest ograniczona.

  7. Ze względu na kontuzję proboszcza parafialna zabawa karnawałowa zostaje odwołana, przepraszamy.

  8. W związku z kolędą proszę wiernych którzy pragną wspólnie pomodlić się i przyjąć Boże błogosławieństwo o podejście           do  zakrystii zamieszkałych: w Szczodrzykowie oraz w Dziećmierowie na ul. Dworcowej do niedzieli 5 stycznia 2020 roku           włącznie oraz wiernych zamieszkałych na ul. Staszica blok nr 15, 17, 19, 21 i 30 oraz ul. Juliana Tuwima i Wożniaka do             niedzieli 12 stycznia 2020 roku włącznie, celem zaproszenia duszpasterza do miejsca zamieszkania. Dalszy plan kolędy           zostanie podany za tydzień niedzielę. Poniżej plan kolędy na najbliższe dni dostępny jest tutaj [link]