1. Kalendarz liturgiczny

  • wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara
  • czwartek – św. Agnieszki
  • piątek – św. Wincentego Pallottiego

 

2. Zapraszamy na

  • niedzielne kolędowanie z dziećmi po Mszy świętej o godz. 10:30

 

3.  Od poniedziałku 18 stycznia do 1 lutego włącznie poniedziałkowe Msze święte o godz. 7:00 będą odprawiane w kościele parafialnym bowiem w kaplicy u sióstr trwają prace.

 

4. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek i w piątek od godz. 9:30 do godz. 11:00. W poniedziałek i wtorek biuro nieczynne z powodu kolędy.

 

5. W ubiegłą niedzielę na czekające nas prace w naszej parafii zebraliśmy 2830 zł. BÓG zapłać za złożone ofiary.

 

6. W drugim tygodniu ferii planujemy spotkania plastyczne dla dzieci. Zapraszamy dzieci od 4. do 6. lat na godz. 10:00 wraz z mamami oraz dzieci od 7. do 10. lat na godz. 11:30. Prosimy o zapisy w zakrystii, liczba miejsc jest ograniczona.

 

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz styczniowy Miesięcznika Parafialnego.

 

8. Odeszli do wieczności: śp. Józefa Taciak z Kórnika, pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

 

Słowo Boże na umocnienie

 

Jezus Jej odpowiedział: Czyż to moja lub Twoja sprawa, Niewiasto? Czyż jeszcze nie nadeszła godzina moja? Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie. 

 

Ewangelia według św. Jana