Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny
 1. Dzisiaj:
 1. Jutro w poniedziałek kończymy Roraty z udziałem dzieci o godz. 18:00.

 1. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia: Msza wigilijna z udziałem dzieci
  o godz. 20:00 w naszej świątyni, Pasterka w kaplicy św. Stanisława
  w Pierzchnie o godz. 22:00 i Pasterka w naszej świątyni u Wszystkich Świętych w Kórniku o godz. 24:00.

 

 1. W środę 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 7:30. Pozostałe Msze święte, tak jak w niedzielę oraz dodatkowa o godz. 15:00 dla przedszkolaków i dzieci młodszych, które zapraszam na urodziny Pana Jezusa.

 

 1. W czwartek 26 grudnia w drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze święte według porządku niedzielnego. Tego dnia zostanie podany plan wizyty duszpasterskiej, którą rozpoczniemy od 27 grudnia od Mościenicy
  i Skrzynek. Ofiary składane podczas tegorocznej kolędy zostaną przeznaczone na spłatę wykonanych prac w naszym kościele Wszystkich Świętych oraz na dalsze prace w kaplicy w Pierzchnie.

 

 1. Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne.

 

 1. Za tydzień w niedzielę Świętej Rodziny modlić będziemy się o świętość małżeństw i rodzin. Dodatkowa Msza o g. 15:00 z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich zakończona namaszczeniem olejami św. Szarbela.

 

 1. Zapowiadam w Sylwestra 31 grudnia Msze święte z nabożeństwem
  na zakończenie roku 2019 o godz. 16:30 zarówno w kościele u Wszystkich Świętych, jak i w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie.
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz grudniowy Miesięcznik Parafialny.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna,

któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy Bóg z nami.

Ewangelia według św. Mateusza